Caracteristici generale
| Forma | rotundă |
| Material corp | plastic |
| Fund | da |
| Lungime | 170 cm |
| Lățime | 170 cm |
| Înălțime | 21 cm |
| Greutate | 8.3 kg |
| Specificații suplementare | fund nețesut |
Specificațiile și imaginile produsului Nisipieră New Baby Castle (48850) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.