Caracteristici generale
| Tip | corolă |
| Cantitate | 1 buc. |
| Material prelucrat | сlei |
| Coadă | HEX |
| Diametrul corolei | 85 mm |
| Lungimea de lucru | 400 mm |
| Material | metal |
| Greutate | 500 g |
| Specificații suplimentare | masa materialului amestecat: 5-10 Kg |
Specificațiile și imaginile produsului Tel pentru mașina de amestecat Hikoki PG085HB (754701) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.