| Tip | H11 |
| Tehnologie | LED |
| Bază | PGJ19-2 |
| Aplicație | lumina din față |
| Voltaj | 13.2 V |
| Puterea | 18 W |
| Durata de viață | 5000 ore |
| Flux luminos | 1350 lum |
| Temperatura culorii | 5800 K |
| Culoare de emisie | alb |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 2 buc |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8719018007162 |









