Caracteristici generale
| Seria | Rex |
| Material carcasa | PAL ,
metal |
| Culoare carcasa | pin/negru |
| Material fasada | PAL ,
metal |
| Culoare fasada | pin/negru |
| Lățime | 90 cm |
| înălțime | 163 cm |
| Adâncime | 34 cm |
| Greutate | 20 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Antreu Trendy Rex Pine Atlantic/Black 34x90x163cm GTR005941 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.