Caracteristici generale
| Pentru gaming | da |
| Reglare pe înălțime | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 72 cm,
115 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x72-115x60 cm |
| Material blat | MDF |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | metal |
| Сuloare fațadă | alb |
| Greutate | 25.75 kg |
| Altele | reglarea înălțimii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 35 kg |
| Producător | Cougar |
| Cod EAN | 4541995037306, 4710483774782 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Cougar Royal Mossa White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.