Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 150 cm |
| Adâncime | 68 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 150x75x68 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | metal |
| Сuloare fațadă | alb |
| Altele | La comanda. Comanda este gata dupa 2 saptamani. |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2999001260989 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Deco B-150 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.