Caracteristici generale
| Tip cântar | digital |
| Greutate maxima | 7 kg |
| Сastron | nu |
| Material boluri/platformă | sticlă |
| Rezoluţie | 1 g |
| Eroare admisibila | 1 g |
| Funcţie Tarare | da |
| Oprire automată | da |
| Alimentare | 1xCR2032 |
| Culoare | imagine |
| Greutate | 350 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539132321 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de bucătărie Polaris PKS 0742DG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.