Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 15.3 inch |
| Rezolutie
?
| 2880x1864 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | gloss |
| Tip procesor | Apple |
| Procesor | M3 |
| Număr de nuclee | 8 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Dispozitiv de stocare | SSD |
| SSD Disc | 256 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | M3 10-core |
| Capacitatea bateriei | 67 Wh |
| Durata de viață maximă a bateriei | 18 h |
| Thunderbolt | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Scaner de amprentă | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Culoare exterior | gri |
| Dimensiuni | 340x238x12 mm |
| Greutate | 1.51 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Apple MacBook Air 15.3 MRYM3RU/A Space Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.