| Tipul pietrei | ceramic |
| Destinația | interior |
| Tipul de punerei | perete |
| Lăţime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Grosime | 10.5 mm |
| Cantitate într-un singura cutie | 1.35 m² |
| Greutatea unui cutie | 25.2 kg |
| Culoare | alb |
| Specificații suplimentare | Pretul este pentru 1m² |
| Țara producătorului | Belorusia |
| Producător | Keramin |