Caracteristici generale
| ATENŢIE! | Acest produs poate fi achiziționat numai de persoane cu vârsta peste 18 ani! |
| Înălţime | 65 cm |
| Volum vas | 2 l |
| Număr de furtunuri | 1 |
| Numărul de ieșiri p/u furtun | 1 |
| Lungime furtun | 190 cm |
| Conexiunea cu coloană | click |
| Material vas | sticlă |
| Material creuzeț | lut |
| Material coloană | oțel inoxidabil |
| Material furtun | silicon |
| Tip vas | exterior |
| Diametru coloană | 12 mm |
| Difuzor | da |
| Culoare | fumuriu |
| Creuzeț in set | da |
| Farfurie in set | da |
| Muștiuc in set | da |
| Сlește in set | da |
| In set | Narghilea Amy Deluxe 105.02 Woodica, bol din silicon, lotus kaloud, aragaz cu carbune electric, piesa personala, 100 buc muști, clești de cărbune |
| Țara producătoare | Germania |
Specificațiile și imaginile produsului Set narghilea AMY 7.06 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.