| Tip | incalzitor de ciocolata |
| Putere | 1000 W |
| Scopul | pentru topirea si mentinerea fierbinti a ciocolatei si a sosurilor |
| Regimul de temperatură | 30-110 °C |
| Material | oţel inoxidabil |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 16x22х48 cm |
| Greutatea | 7 kg |
| Specificații suplimentare | 2xGN 1/6 adâncime 100 mm cu capace |
| Producător | Hurakan |
| Cod EAN | 2700000264645 |




