Caracteristici generale
| Forma | patrata |
| Utilizarea | decorare |
| Culoare de baza | bej/roz |
| Material husei | poliester |
| Dimensiuni | 45x45x5 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălţime | 5 cm |
| Greutate | 700 gr |
Alte informații
| Producător | J-line |
| Cod EAN | 5400924386009 |
Specificațiile și imaginile produsului Pernă J-Line Geruit Beige Roze (38600) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.