Caracteristici generale
| Destinație | femeie |
| Forma pandantiv | cruce |
| Material | argint |
| Greutatea medie a produsului | 1.72 g |
| Lungimea | 28 mm |
| Lăţime | 15 mm |
| Proba | 925 |
Alte informații
| Producător | Sokolov |
| Cod EAN | 9148015639912 |
Specificațiile și imaginile produsului Pandantiv din argint Sokolov 94-131-02214-1 1,72g sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.