Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Material carcasă | fontă |
| Diametrul conectorului | 1 1/4" |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | MTS |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de fântână MTS 56171 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.