| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Reglare | înălțimea , înclinare |
| Înclinare verticală | 12 ° |
| Standard VESA | 100x100 mm, 200x100 mm, 200x200 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm |
| Raft | da |
| Material raft | oțel |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Min. înălţime | 1030 mm |
| Max. înălţime | 1430 mm |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
| Culoarea | negru |
| Producător | Reflecta |
| Cod EAN | 4005039231995 |









