Caracteristici generale
| Tip de montaj | pe perete |
| Material | metal |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Lățimea | 4.5 cm |
| Înălţime | 4.5 cm |
| Adâncime | 3 cm |
| Culoare | auriu |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583509100 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport prosop Sepio Square Gold 10HACSQUGOL45 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.