Caracteristici generale
| Lungimea | 31.5 cm |
| Dimensiuni | 31.5x8.2x7 cm |
| Material | nailon ,
lemn |
| Culoare | albastru |
| Numărul în set | 1 |
| Gaura în mâner | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 767637166201 |
Specificațiile și imaginile produsului Polonic Ardesto AR2125PG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.