Aduceti stil si confort dormitorului dvs, combinat cu un design interesant si materiale de calitate cu setul de lenjerie de pat din microfibra Runo. Setul este format dintr-un cearsaf, husa pentru plapuma si 2 fete de perna. Produsele sunt igienice si lavabile la temperaturi de pana la 40°C.
Setul de lenjerie de pat Fleece este realizat din microfibra de inalta calitate. Aceasta este o fibra sintetica, constand din cele mai fine fire sintetice non-naturale. Astazi, nu exista un analog al microfibrei in lume, iar produsele fabricate din aceasta sunt considerate cu adevarat unice.
| Tip set | 1 persoana |
| Material | poliester |
| Elemente in set | 4 |
| Cerceaf pilota | 143x215 см |
| Cearceaf pentru pat | 143x215 см |
| Fata de perna | 50x70 см |
| Numarul fata de perna | 2 |
| Desen | stele |
| Culoare de baza | gri |
| Culori suplimentare | alb |
| Producător | Top Shop |
| Cod EAN | 4820041923917 |









