Caracteristici generale
| Înălţime | 85 mm |
| Lungimea | 270 mm |
| Lățime | 160 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6000 K |
| Fluxul de lumină | 800 lm |
| Putere maxima per bec | 8 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | transparent |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Ecostrum О-005 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.