Caracteristici generale
| Înălţime | 49 mm |
| Diametru | 250 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4000 K |
| Fluxul de lumină | 1200 lm |
| Putere maxima per bec | 16 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | metal ,
plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | senzor de mișcare |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră GTV LD-LOG16W-LED sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.