Caracteristici generale
| Înălţime | 37 mm |
| Diametru | 195 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 3000 K |
| Fluxul de lumină | 1140 lm |
| Putere maxima per bec | 16 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal ,
plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră GTV LD-TWN16W-CB-E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.