Caracteristici generale
| Putere maximă | 130 W |
| Montare | bara de fixare |
| Fluxul de lumină | 9100 lm |
| Temperatura de culoare | 3000-6500 K |
| Lungimea | 50 cm |
| Factor de protecţie | 20 IP |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Metoda de instalare | plafoniera |
| Controlul temperaturii culorii | da |
| Reglarea luminozității fluxului luminos | da |
| Înălțimea | 8 cm |
| Lățimea | 50 cm |
| Plinta | lumina LED incorporata |
| Culoarea corpului | alb |
| Culoarea plafonului | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243046150 |
Specificațiile și imaginile produsului Corp de iluminat LED cu telecomandă Elmos DCLM-0104 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.