Caracteristici generale
| Tip aplicații | găurit |
| Tip | fără percuție |
| Putere | 400 W |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | priză |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Controlul al vitezei | da |
| Rotații 1 viteza | 2700 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Diam. max. in beton | 20 mm |
| Revers | da |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hammer |
| Cod EAN | 4209582010032 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de găurit Hammer Premium DRL400C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.