Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat ,
de îndreptat ,
de gofrat |
| Timp de încălzire | 60 s |
| Temperatură maximă | 190 °C |
| Diametru cleşte | 16 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Accesorii | îndreptat și ondulare 2 în 1 ,
perie rotunda 32 mm ,
4 agrafe lungi ,
2 cleme fluture ,
ondulator conic |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Husă | da |
| Mănușa rezistentă la căldură | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 760 g |
Specificațiile și imaginile produsului Multistyler Rowenta CF4231F0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.