Caracteristici generale
| Seria | Supernova |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 59 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr sertare | 1 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Actona |
| Cod EAN | 5705994733785 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Actona Supernova sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.