Caracteristici generale
| Seria | Boema |
| Lățime | 63 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr sertare | 1 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Evmoda |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Evmoda Boema (082853) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.