Caracteristici generale
| Tip imprimare | alb/negru |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 150000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie la printare alb-negru | 1200x1200 dpi |
| Viteza de printare alb/negru | 43 ppm |
| Prima pagină | 6 s |
| Capacitate de alimentare hârtie | 650 coli |
| Capacitate de ieşire hârtie | 150 pagini |
| Număr de culori | 1 |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Memorie RAM | 1024 MB |
| Duplex | da |
| Interfaţă reţea | da |
| Nivel de zgomot | 54 dB |
| Putere consumata | 1390 W |
| Dimensiuni | 409x376x275 mm |
| Greutate | 11.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 459292137378 |
Specificațiile și imaginile produsului Imprimantă Canon i-Sensys X 1643P sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.