Caracteristici generale
| Tip imprimare | alb/negru |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 5000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie la printare alb-negru | 2400x600 dpi |
| Viteza de printare alb/negru | 18 ppm |
| Capacitate de alimentare hârtie | 150 coli |
| Capacitate de ieşire hârtie | 100 pagini |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Memorie RAM | 32 MB |
| Interfeţe | USB 2.0 |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Putere consumata | 330 W |
| Dimensiuni | 364х249х199 mm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
Specificațiile și imaginile produsului Imprimantă Canon LBP6033 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.