Caracteristici generale
| Diagonală display | 12.9 " |
| Rezolutie display | 2732x2048 |
| Tip panel | IPS |
| Procesor | Apple M2 |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 8Gb |
| Memorie incorporată | 128 Gb |
| Camera de spate | 12 Mp |
| A doua cameră | 10 Mp |
| Cameră frontală | 12 Mp |
| Difuzoare încorporate | da |
| Microfon încorporat | da |
| Suport card memorie | nu |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Receptor GPS | da |
| Sistem de operare | iPadOS 16 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 280.6x214.9x6.4 mm |
| Greutate | 682 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 194253241447 |
Specificațiile și imaginile produsului Tableta Apple iPad Pro 12.9 128Gb Wi-Fi Space Gray (MNXP3RK/A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.