Caracteristici generale
| Tip | pulsat |
| Gama de udare | 360 ° |
| Distanța de udare min | 16 m |
| Distanța de udare max | 29 m |
| Diametru furtun | 1/2" |
| Presiune | 5 bar |
| Capacitate | 1000 l/h |
| Numărul de tipuri de udare | 4 |
| În plus | 4 duze |
Specificațiile și imaginile produsului Aspersor Hydro-S B 84 (0640012) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.