| Tip | universal de auto-blocare |
| Materialul | oțel crom-vanadiu |
| Materialul mînerului | cu două componente |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Deschiderea minimală a cheii | 6 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 32 mm |
| Greutatea | 600 g |
| Caracteristici suplimentare | 2 buc. |
| Producător | Hoteche |









