Caracteristici generale
| Diagonala | 23.8 inch |
| Tipul matricei | IPS |
| Rezoluție ecran | 1920x1080 |
| Tip procesor | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | i3-1215U |
| Număr de nuclee | 6 |
| Numărul de fire | 8 |
| Frecvență procesor | 1.2 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.4 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Hard Disk | M.2 NVMe |
| Volum SSD | 512 GB |
| Tip memorie video | integrata |
| Chipset video | Intel UHD Graphics |
| Unitate optica | nu este |
| Claviatură | da |
| Mouse | da |
| Audio încorporat | da |
| Microfon încorporat | da |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.1 |
| Culoare exterior | alb |
| Dimensiuni | 434x541x185 mm |
| Greutate | 7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 197531669292 |
Specificațiile și imaginile produsului Sistem Desktop Lenovo IdeaCentre 3 24IAP7 White (i3-1215U 8Gb 512Gb) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.