Caracteristici generale
| Diagonala | 23.8 inch |
| Tip | Monitor |
| Tip de ecran de acoperire | anti-orbire |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluţie | 1920x1080 |
| Raportul aspectului | 16:9 |
| Rată de cadre | 144 Hz |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Contrast tipic
?
| 1000:1 |
| Contrast dinamic | 100 000 000:1 |
| Unghi de vizionare | 178 grade |
| Timp de răspuns
?
| 1 ms |
| AMD FreeSync | da |
| Boxe integrate | da |
| Reglarea înclinării | da |
| D-Sub (VGA) | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Audio 3,5 mm jack (out) | 1 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxÎxA) | 539x320x41 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 539x398x189 mm |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 75x75 mm |
| Greutate | 2.67 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 199764641359 |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Hp ProBook 4 G1i 16 Silver (CW0T3ET) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.