| Colecție | Cubeto |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe masă , pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 4.5 l |
| Înălțime | 13.5 cm |
| Diametru | 30 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 28.5 cm |
| Material | polipropilenă |
| Culoarea | alb |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
| Producător | Lechuza |









