Caracteristici generale
| Tip | clasic |
| Diametru | 50 mm |
| Lungimea cablului | 500 mm |
| Capacitatea de scurgere | 0.416 l/sec |
| Lungimea revărsăre | 500 |
| Țeavă flexibilă | da |
| Lungime țeavă flexibilă | 500 mm |
| Material capac | polipropilen |
| Culoare capacul sifonului | albastru |
| Culoare revărsare | inox |
| Dop | da |
| Producator | Rusia |
Alte informații
| Producător | Aquant |
| Cod EAN | 4670104174042, 4690231229859 |
Specificațiile și imaginile produsului Sifon pentru cada Aquant V110-45-MR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.