Caracteristici generale
| Tipul deplasării | manual |
| Puterea electric | 1800 W |
| Lățimea tăierii | 43 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Trepte reglare | 5 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 50 l |
| Suprafaţa recomandată | 250 m2 |
| Greutate | 18.5 kg |
| Dimenseuni | 1400x1100x470 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul electrică Garland Grass 500E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.