Caracteristici generale
| Lungimea funiei | 300 cm |
| Diametrul funiei | 2.5 mm |
| Lungimea mânerului | 18.5 cm |
| Material | oțel |
| Culoare | negru |
| Reglarea lungimii | da |
| Mânere | da |
| Atașarea mânerelor | rulmenți |
Alte informații
| Producător | Spokey |
| Cod EAN | 5905339440310 |
Specificațiile și imaginile produsului Coarda pentru sărit Spokey X Rope (944031) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.