| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | stewpot |
| Diametru | 28 cm |
| Capacitate | 3.8 l |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | fontă |
| înălțime | 70 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | |
| Inducţie | da |
| Greutatea brută | 5.77 kg |
| Producător | Kela |
| Cod EAN | 4025457126147 |
























