Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | inox/ sticlă |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 6.5 mm |
| Dimensiune | 24x6.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Utilizare pe foc deschis | nu |
| Utilizarea în cuptor | nu |
| Mâner detașabil | nu |
| Indicator de încălzire | nu |
| Spălare în mașina de vase | da |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Kukmara 24cm СГЧС241А sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.