Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4.5 mm |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 60 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | granit |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Mâner detașabil | da |
| Greutate | 1230 gr |
| Culoarea | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Kukmara 26cm СГГ262А sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.