| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4.5 mm |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 65 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | granit |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Mâner detașabil | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1440 gr |
| Culoarea | negru |
| Producător | Kukmara |
























