| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.8 mm |
| Grosimea fundului | 6.8 mm |
| înălțime | 62.8 mm |
| Dimensiune | 24х6.2 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | granit |
| Material de mânerul | bachelită |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1070 gr |
| Producător | Neva |
| Cod EAN | 4630055754397 |
























