Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 5 mm |
| Grosimea fundului | 5 mm |
| înălțime | 60 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.88 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539171924 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Polaris ECO Collection-28F sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.