Caracteristici generale
| Tip | smartphone |
| Diagonala display | 5.6 inch |
| Rezolutie display | 1480x720 |
| Tipul matricei de ecran | Super AMOLED |
| Camera foto | 13 Mp |
| Cameră frontală | 8 Mp |
| Capacitatea bateriei | 3000 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | Exynos 7870 |
| Frecvenţă procesor | 1600 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 2 GB |
| Memorie interna | 32 Gb |
| Slot memorie | da |
| Dimensiuni | 149.3x70.2x8.2 mm |
| Greutate | 154 g |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Samsung SM-J600F Galaxy J6 2Gb/32Gb Duos Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.