Kentuki Pat LOZ/160 (Î: 39–101 cm / L: 169 cm / A: 209 cm)
Kentuki Noptieră KOM1S (2 bucăți) (Î: 47 cm / L: 54,5 cm / A: 41 cm)
Kentuki Dulap SZF5D2S (Î: 225 cm / L: 159,5 cm / A: 61 cm)
Kentuki Comodă KOM2D4S (Î: 90,5 cm / L: 154,5 cm / A: 44,5 cm)
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Dimensiuni pat (LxÎXA) | 169x101x209 cm |
| Loc de dormit (LxA) | 160x200 cm |
| Suport sub saltea | da |
| Mecanism ridicare | nu |
| Dimensiuni dulap (LxÎxA) | 159.5x225x61 cm |
| Dimensiuni noptiere (LxÎxA) | 54.5x47x41 cm |
| Dimensiuni comodă (LxÎxA) | 154.5x90.5x44.5 сm |
| In set | comodă , pat , 2 noptiere , dulap |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gerbor |









