| Tip | cocon |
| Utilizare | camping |
| Sezon | vară , primăvară |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 6 ° С |
| Temperatura minimă de confort | 2 ° С |
| Temperatura extremă | -10 ° С |
| Culoare | albastru |
| Material exterior | 50D 300T Polyester Ripstop |
| Material interior | Soft Nylon |
| Sac de compresie | da |
| Buzunare | da |
| Lungime | 195 cm |
| Fermoar | stânga |
| Dimensiuni | 220x85 cm |
| Greutatea | 1.4 kg |
| Producător | Husky |









