| Desemnarea | adulti , copii |
| Lungimea tubului | 56 cm |
| Capul acustic | dubla |
| Diametrul diafragmei | 25 mm, 38 mm |
| Diametrul clopotului | 19 mm, 26 mm, 33 mm |
| Intrerupator diafragma/ clopot | da |
| Sfaturi pentru urechi | 3 perechi |
| Dimensiuni | 300x130x40 mm |
| Greutate | 380 g |
| Husa | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Little Doctor |
| Cod EAN | 8887786300058 |









