| Extensibil | da |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lungime | 190 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 190x103 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 250x103 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Numărul de locuri | 6 , 8 |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | negru/marmură |
| Material blat | MDF |
| Culoare blat | marmura |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |









