| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| Număr de lămpi | 2 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 60 W |
| Soclu | E27 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal , lemn |
| Materialul armei | metal |
| Înălţime | 60 mm |
| Dimensiuni | 60х410 mm |
| Producător | Vesta Light |
| Cod EAN | 4820177735910 |









