Caracteristici generale
| Ecran | color |
| Dimensiunea ecranului | 3.4 " |
| Memorie video | 32 cadre |
| Tipul comunicării | hands free |
| Construcție | de perete |
| Buton pentru deschiderea ușilor | da |
| Сonsumul de energie | 6 W |
| Dimensiuni | 119х175х21 mm |
| Specificații suplimentare | detectarea mișcării ,
suport pentru card de memorie |
Alte informații
| Producător | Slinex |
| Cod EAN | 4897085700330 |
Specificațiile și imaginile produsului Videointerfon Slinex SQ-04M White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.